هوش مصنوعی

هوش مصنوعی تکنولوژی نسبتا جدیدی است که افق های جدیدی را به روی انسان باز خواهد کرد. هوش به معنی یادگیری و کسب دانش از تجربیات گذشته میباشد و مصنوعی هم به معنی هر چیزی که به طوری معمول در طبیعت شکل نگرفته است پس در نتیجه هوش مصنوعی نوعی هوش یا قدرت یادگیری است که از طریق روش های معمول طبیعی به وجود نیامده است. به طوری کلی هوش مصنوعی می تواند جایگزین هر موجود هوشمند گردد.

ai worlddd logo

درباره ما

مطالب وب سایت با به طور تخصصی در حوزه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین است و اخبار و مطالب به روز این صنعت را به صورت روزانه برای علاقه مندان منتشر میکنید. مطالب هوش مصنوعی که در مجموعه دنیای هوش مصنوعی در دسته های زیر طبقه بندی خواهند شد:

  • کاربردی: مطالب مربوط به کاربرد هوش مصنوعی در زندگی روزمره و عادی افراد جامعه
  • پزشکی: اخبار و دستاوردهای هوش مصنوعی در حوزه بهداشت و درمان و پزشکی
  • سرگرمی: جنبه مفرح و سرگرم کننده هوش مصنوعی و مطالب و اخباری که برای همه ی افراد جذاب باشند.
  • عمومی: رویدادها و مطالبی هوش مصنوعی که به صورت عمومی هستند و بیشتر در مورد خود هوش مصنوعی و پایه و اساس و پیشرفت ها و دستاوردهای علمی و آکادمیک این صنعت می باشند.
  • اقتصادی: اخباری که تلاقی دو علم هوش مصنوعی و اقتصاد هستند.

اگر مطالب و اخبار منتشر شده را به طور پیوسته مطالعه کنید به یکی از جذاب ترین و متحول کننده ترین دست آورده ای بشر احاطه پیدا خواهید کرد و خود را نسبت به آینده بسیار متفاوتی که به واسطه این تکنولوژی رقم خواهد خورد آماده ساخته و می توانید با به کارگیری قدرت شگفت انگیز آن آینده ای درخشان برای خود به ارمغان بیاورید و جزو آن دسته از انسان های نباشید که به دلیل وجود اتوماسیون و هوش مصنوعی شغل خود را در آینده ای نزدیک از دست خواهند داد.

دنیای هوش مصنوعی سعی دارد اخبار مختلف منتشر شده هوش مصنوعی را جمع آوری کرده و در یک جا به مخاطب خود نمایش دهد. شما میتوانید صرفا با مراجعه به وب سایت دنیای هوش مصنوعی مهمترین اخبار منتشر شده توسط منابع معتبر داخلی و خارجی را مطالعه کرده و دیگر نیاز نباشد به منابع مختلف که مطالب گوناگون تولید کرده مراجعه نمایید و به دنبال اخبار و مطالب هوش مصنوعی بگردید. ذکر این نکته لازم است که ما تولید کننده خبر یا نویسنده و مترجم اخبار نیستیم و هیچ گونه محتوی تولید نمی کنیم و فقط مطالب اشخاص دیگر که اجازه بازنشر را به ما میدهند با ذکر منبع اصلی در سایت قرار میدهیم. در صورتی که مطلب شما به اشتباه در سایت ما درج گردیده از طریق روش های مطرح شده در قسمت تماس، اطلاع دهید تا در اسرع وقت اصلاح لازم صورت پذیرد.

راه های ارتباط با ما

از طریق روشهای مطرح شده در قسمت تماس با ما می توانید با دنیای هوش مصنوعی ارتباط بر قرار کنید.